Titles you rated
You're My PetRated ★ 5.0
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- GyarusaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5