Titles you rated
The HoursRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
Frances HaRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
I OriginsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
CometRated ★ 3.5
SubmarineRated ★ 3.0
The Witch of the West Is DeadRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.0