Movies
Ratings
243
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0