Titles you rated
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 2.5
The GraduateRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
An Affair to Die ForRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 0.5