Movies
Ratings
180
HappinessRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0