Titles you rated
Instant FamilyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Ingrid Goes WestRated ★ 2.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
The Last WordRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
HeistRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0