Series
Ratings
95- TrickRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0