Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5