Movies
Ratings
37
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
GodlandRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
MouchetteRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.5
EORated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0