Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5