Movies
Ratings
121
AladdinRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
300Rated ★ 3.0