Series
Ratings
64
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0