Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
His Man Season 3Rated ★ 2.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 1.5
It's NightRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5