Movies
Ratings
40
ClickRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 0.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5