Series
Ratings
15
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0