Movies
Ratings
424
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5