Movies
Ratings
753
Finding DoryRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FameRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
ScannersRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
CrashRated ★ 5.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 0.5
Day of the DeadRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0