Series
Ratings
15
Hot SpotRated ★ 2.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0