Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- 다큐멘터리 3일Rated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Sand FlowerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5