Movies
Ratings
39
I Feel PrettyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0