Titles you rated
My Shy BossRated ★ 3.5- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Pied PiperRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.0