Series
Ratings
33
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5