Series
Ratings
22
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0