Series
Ratings
37
The Good DoctorRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0