Movies
Ratings
777
WaterboysRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
BeatRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 1.5- The CureRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.5