Movies
Ratings
421
Blood: The Last VampireRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Green InfernoRated ★ 1.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
FinchRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Killer Book ClubRated ★ 2.0
The Half of ItRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0