Movies
Ratings
21
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
Sex, Marriage and InfidelityRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0