Movies
Ratings
135
WaterboysRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5