Movies
Ratings
227
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0