Series
Ratings
82
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- VS嵐Rated ★ 3.5
- 嵐の宿題くんRated ★ 4.0
- G no ArashiRated ★ 4.0
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0