Movies
Ratings
137
The Manchurian CandidateRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SickoRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0