Titles you rated
MulanRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0