Movies
Ratings
133
BurningRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Flim AdventureRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Teacher's DiaryRated ★ 3.5