Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TarRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0