Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0