Titles you rated
 Faces PlacesRated ★ 4.0 Faces PlacesRated ★ 4.0
 Anarchist from ColonyRated ★ 3.5 Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 Ready Player OneRated ★ 4.0 Ready Player OneRated ★ 4.0
 Phantom ThreadRated ★ 4.5 Phantom ThreadRated ★ 4.5
 The PostRated ★ 3.5 The PostRated ★ 3.5
 Black PantherRated ★ 2.5 Black PantherRated ★ 2.5
 The Florida ProjectRated ★ 4.0 The Florida ProjectRated ★ 4.0
 Little ForestRated ★ 2.0 Little ForestRated ★ 2.0
 Bagdad CafeRated ★ 4.5 Bagdad CafeRated ★ 4.5
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
 BargainRated ★ 4.5 BargainRated ★ 4.5
 Unlocking SherlockRated ★ 3.0 Unlocking SherlockRated ★ 3.0
 The Dark KnightRated ★ 3.5 The Dark KnightRated ★ 3.5
 Alice in WonderlandRated ★ 3.0 Alice in WonderlandRated ★ 3.0
 LUCK KEYRated ★ 2.0 LUCK KEYRated ★ 2.0
 MoanaRated ★ 4.0 MoanaRated ★ 4.0
 DunkirkRated ★ 5.0 DunkirkRated ★ 5.0