Titles you rated
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0