Movies
Ratings
55
The TerminatorRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5