Titles you rated
Behind Her EyesRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 0.5
The BoysRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Crimson MoonRated ★ 3.0
ClariceRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0