Titles you rated
Crazy First LoveRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
True LegendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 1.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Oh! Happy DayRated ★ 2.0
Shanghai NoonRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 1.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 2.0