Titles you rated
Capital ScandalRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- StalkerRated ★ 5.0
Raising HopeRated ★ 4.0- Raising HopeRated ★ 5.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 5.0
Sweet BunsRated ★ 2.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 2.0- SelfieRated ★ 4.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0