Movies
Ratings
41
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0