Series
Ratings
28
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0