Movies
Ratings
303
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5