Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0