Movies
Ratings
807
Schindler's ListRated ★ 4.5
City of Life and DeathRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 0.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0