Movies
Ratings
883
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Three Summer NightRated ★ 2.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
Run All NightRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0