Movies
Ratings
250
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SignsRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0