Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 2.0
SpyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Copying BeethovenRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
Remembrance Of YusinRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0