Movies
Ratings
1013 Shadows in ParadiseRated ★ 4.0 Shadows in ParadiseRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 A Bigger SplashRated ★ 3.5 A Bigger SplashRated ★ 3.5
 My Uncle JensRated ★ 2.0 My Uncle JensRated ★ 2.0
 Sentimental ValueRated ★ 4.0 Sentimental ValueRated ★ 4.0
 AuditionRated ★ 3.5 AuditionRated ★ 3.5
 SistersRated ★ 4.0 SistersRated ★ 4.0
 Tale of CinemaRated ★ 4.0 Tale of CinemaRated ★ 4.0
 Night and FogRated ★ 4.0 Night and FogRated ★ 4.0
 A Traveler's NeedsRated ★ 3.5 A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
 The SquareRated ★ 3.5 The SquareRated ★ 3.5
 David Lynch: The Art LifeRated ★ 3.5 David Lynch: The Art LifeRated ★ 3.5
 The ProtagonistsRated ★ 2.5 The ProtagonistsRated ★ 2.5
 A Complete UnknownRated ★ 3.0 A Complete UnknownRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Palo AltoRated ★ 2.0 Palo AltoRated ★ 2.0
 Chinese RouletteRated ★ 3.5 Chinese RouletteRated ★ 3.5
 Evil Does Not ExistRated ★ 3.0 Evil Does Not ExistRated ★ 3.0